FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 11984127
nr 1198 4127
CHAIRS
12 pieces, nyrenässans. Tillverkade i Piteå 40-tal, wear.
12 st, nyrenässans. Tillverkade i Piteå 40-tal
Condition: slitage
SEK 600
Monday August 20 2018
at 19:05:27
400 kr
300 kr
350 kr (Robot)
450 kr
500 kr